شش نکته برای خرید تاب ریلکسی

 شش نکته برای خرید تاب ریلکسی
شش نکته برای خرید تاب ریلکسی و مبلمانی که دکوراسیون داخلی منزل را شکل می دهند، این قدر متنوع شده اند که هر کسی را در انتخاب سردرگم می کنند. صندلی ریلکسی و تابراحتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شما ممکن است تصور کنید دقیقا می دانید چه می خواهید، اما به محض اینکه وارد فروشگاه می شوید یا تصاویر اینترنتی را می بینید، سبک ها، شکل ها و گزینه های سفارشی فراتر از حد انتظار اند. ما در این مطلب برای صرفه جویی در زمان، پول و آسان کردن انتخاب برای شما، نکاتی را پیشنهاد می کنیم که با کمک آنها می توانید تصمیم بگیرید دقیقا چه می خواهید. با ما همراه باشید…
۱. تعیین ابعاد و اندازه نشیمن قبل از خرید صندلی ریلکسی و تابراحتی
اگر نشیمن بزرگی دارید، باید تصمیم بگیرید می خواهید دقیقا چه مقدار از آن را با تاب ریلکسی پر کنید.  آیا می خواهید تاب ریلکسی  دونفره داشته باشید بیشتر یا یک صندلی ریلکسی یکنفره شیک ؟ اگر پاسخ تان مثبت است، یک تاب ریلکسی  با یک تشک تک رنگ ساده شاید بهترین گزینه باشد. اگر می خواهید تاب ریلکسی تان نقطه ی کانونی نشیمن تان باشد، می توانید در انتخاب رنگ کمی جسارت داشته باشید یک صندلی ریلکسی مشکی با یک تشک زرد و یا یک سبد و پایه سفید با تشک کاملا قرمز!
اگر یک نشیمن کوچک دارید، تاب ریلکسی کوچک تری نیز می خواهید. با فضای کمتر، مدل یکنفره در کانون توجه می شود، بنابراین مهم است چیزی انتخاب کنید که کاربردی باشد و در عین حال از طراحی خوبی برخوردار باشد تا بقیه ی فضا را تکمیل کند.
۲. مشخص کردن جهت قرارگیری صندلی ریلکسی و تاب ریلکسی در دکوراسیون نشیمن
نظم بخشی موفق یک نشیمن با تعیین سبک زندگی شما شروع می شود. بیشترین استفاده ی شما از آن فضا چیست؟ آیا دوست دارید در مقابل تلویزیون لم دهید؟ جهت صندلی ریلکسی تان را متناسب با آنچه می خواهید تنظیم کنید. اگر اهل بازی کردن و دورهمی هستید، تاب ریلکسی تان را به صورت نیم دایره یا دایره حول یک میز مرکزی بچینید. برای این کار از مدل اس استفاده کنید .یکی از مهمترین نکته از شش نکته برای خرید تاب ریلکسی انتخاب زاویه و یا محل مناسب قرار گیری در محیط است .
آیا خانواده ی شما از نشیمن برای لم دادن، استراحت کردن و مطالعه استفاده می کنند؟ تاب ریلکسی را با و کوسن احاطه کنید تا چند محل نشستن ایجاد شود که هم به صورت فردی هم جمعی می توان از نشستن در آنجا لذت برد. در اینجا مدل های 2 نفره پیشنهاد می شود .
۳. مناسب ترین شکل تاب ریلکسی برای دکوراسیون اتاق
حال که کاربرد تاب ریلکسی مشخص شد، زمان آن است که تعیین کنید چه شکلی از آن برای فضای شما مناسب است. برای مثال یک مدل K شکل گزینه ی بسیار مناسبی برای فضاهای باز است که نیاز به تفکیک دارند – مانند تفکیک نشیمن از غذاخوری.
تاب ریلکسی با فرم خمیده برای فضاهای کوچک کاربردی تر است، زیرا هم می تواند محلی باشد برای دورهمی و جمع شدن افراد و هم محل مناسبی برای دیدن تلویزیون.
اگر می خواهید میز و صندلی بیشتری در نشیمن خود داشته باشید، یک تخت یا مبل تختخوابشو جایگزین مناسبی برای کاناپه های سنتی است. این نوع مبلمان در عین اینکه نشیمن چندین نفر را تأمین می کند، فشرده است و جای کمتری اشغال می کند.
۴. انتخاب روکش مبل مناسب برای دکوراسیون منزل
در هنگام انتخاب مدل صندلی ریلکسی زیبایی مهم است اما کارآیی در اولویت قرار دارد. بسیاری از ما علاقه مندیم در یک تاب راحتی مخملی سفید رها شویم – این صندلی ریلکسیها بسیار باشکوه  هستند. اما به سرعت کثیف و چرک می شود . بهتر از برای انتخاب رنگ پارچه از از رنگ های تیره تر استفاده نمایید تا دیرتر چرک و کثیف شوند. یکی از مهترین عوامل شش نکته برای خرید تابراحتی انتخاب تشک و کوسن مناسب است .
گزینه ی دیگر، انتخاب رنگبندی مناسب برای  ست کردن با مبلمان محوطه در فضاهای خانگی است. این روکش ها باید از پارچه هایی انتخاب شوند که در برابر لکه، آب و رنگ پریدگی در مقابل آفتاب مقاوم باشند. شما میتوانید از تنالیته و با رنگ بندی مبلمان و یا دکوراسیون داخلی خود نیز بهره ببرید .
۵. انتخاب سبک تاب آویز متناسب با سبک دکوراسیون منزل
همیشه صندلی ریلکسی انتخاب کنید که به صورت طبیعی با سبک دکوراسیون منزل شما هم خوانی داشته باشد. اگر سبک منزل شما مدرن و براق است، صندلی با فرم خاص و رنگ های متناسب انتخاب کنید.
اگر منزل تان دارای ترکیبی از رنگ ها و طراحی های مختلف است، تاب ریلکسی انتخاب کنید که ترکیبی از چندین سبک باشد.
اگر ظاهر منزل تان سنتی است، یک تاب ریلکسی با پارچه ی مقاوم و خنثی متناسب با رنگ ها و لوازم دیگر منزل تان خواهد بود.
۶. انتخاب رنگ بدنه و سبد تاب راحتی در دکوراسیون داخلی منزل
در انتخاب رنگ تابریلکسی باید به رنگ های استفاده شده در منزل خود توجه داشته باشید و رنگی را انتخاب کنید که تکمیل کننده هارمونی چیدمان منزل شما باشد.
و البته روکش کردن دوباره ی تابراحتی یک راه حل ارزان برای کسانی است که می خواهند تحولی در دکوراسیون و مبلمان خود ایجاد کنند.

برای انتخاب محصولات ورود به فروشگاه کلیک کنید

admin
ژانویه 22, 2020
برچسب ها :