چگونه پارچه تشک و کوسن مبل انتخاب کنیم؟

چگونه پارچه تشک و کوسن مبل انتخاب کنیم؟

یکی از بخش‌هایی که در خرید تابراحتی توجه هر بیننده‌ای را به‌خود جلب می‌کند، رنگ پارچه به‌کار رفته در تاب ریلکسی است. در واقع انتخاب پارچه تشک و کوسن پارچه تابراحتی هم به اندازه مدل و نوع سبد و پایه تاب مهم است و اگر ماندگاری و مقاومت لازم را نداشته باشد،

خیلی زود فرسوده می‌شود و شما باید دوباره دست به جیب شوید. به همین‌خاطر در زمان خرید ۶ دانگ حواستان را جمع کنید که بهترین و مناسب‌ترین پارچه را برای تابراحتی خود انتخاب کنید.

البته خیلی از پارچه‌های مبلی موجود در بازار چینی هستند اما شما باید بهترین نوع آن را انتخاب کنید. در این میان برای اینکه خیالتان راحت شود از خود فروشنده در این مورد سؤال کنید و بخواهید که در ضمانت‌نامه مقاومت پارچه را هم تأیید کند.

پارچه‌های ترک هم نوع دیگری از پارچه‌های مورد استفاده در ساخت تاب ریلکسی است که طرفداران خود را دارد.
حتی به‌نظر خود فروشندگان مبل این نوع پارچه برای تاب ریلکسی حرف ندارند و جالب اینکه در بعضی از مواقع دیده شده که کشور چین این نوع پارچه را می‌خرند و در نهایت آن را به اسم ترک می‌فروشد.
پارچه‌های شانل، مخمل نانومیکرو، مکس ، مازاراتی ، پورشه و… بخشی از پارچه‌هایی هستند که در بازار موجود است و در ساخت مبل از آنها استفاده می‌شود.
رایج‌ترین مدل‌ها مبل‌هایی با پارچه‌های مخمل و پارچه‌های سلطنتی هستند.
شاید اگر گشتی در بازار بزنید متوجه بشوید که برای مبلمان سلطنتی از پارچه‌های سلطنتی، برای مبلمان راحتی از مخمل و برای مبلمان در اصطلاح «ال» از پارچه‌های چرم استفاده می‌شود.

انتخاب پارچه تشک و کوسن مناسب تاثیر دارد :

البته انتخاب پارچه سلیقه‌ای است و بستگی به‌نظر مشتری دارد .
برای راهنمایی بیشتر باید بگوییم که معمولا پارچه مخمل براق بهترین پارچه برای مبل است.
همیشه درنظر داشته باشید که تراکم پارچه اهمیت زیادی دارد و اینکه وقتی دست می‌کشید یک تکه است .
مخمل براق پارچه مناسبی برای تاب ریلکسی است و به این نوع صندلی ریلکسی زیبایی خاصی می‌دهد. معمولا وزن پارچه خوب سنگین‌تر است و همیشه قیمت، ملاک بهتر بودن نیست. تشک و کوسن تاب ریلکسی که جنس خوبی نداشته باشد زیبایی هم ندارد و این را می‌توانید در نگاه اول احساس کنید. تشک و کوسن های نامناسب رنگ ماتی دارند.
برای تولید تابراحتی ما از 2 سبک تشک و کوسن استفاده میکنیم . اول تشک های مبلی با قابلیت تعویض رویه و پارچه ها و دومین مدل لمسه کوبی می باشد که غالبا به دلخواه مشتری قابل سفارش می باشد . اینجا با شکل به شما نشان می دهیم:

admin شاهین
ژانویه 22, 2020